שליחויות אקספרס

שליחויות אקספרס הן לרוב שליחויות של פריטים או מסמכים דחופים, אשר צריכים להגיע ליעדם בתוך זמן מסוים. לעתים שליחויות אקספרס הן שליחויות מאוד דחופות אשר צריכות להגיע ליעדן תוך שעה אחת בלבד, ולעתים שליחויות אקספרס הן דחופות אך לא ברמת דחיפות כה גבוהה, ויכולות להגיע ליעד בתוך 24 שעות. חשוב מאוד כאשר מבצעים שליחויות אקספרס לשים לב ללוחות הזמנים אשר הוגדרו בבקשת הלקוח, ולהתחשב בבקשת הלקוח ככל הניתן.

אנחנו באלעד שליחויות שמים את צרכיו ובקשותיו של הלקוח במקום הראשון ומתעדפים שליחויות אקספרס לפי לוחות הזמנים אשר הוגדרו לנו בעת ביצוע הזמנת שליחויות אקספרס על ידי לקוח מסוים. אנחנו באלעד שליחויות עושים כמיטב יכולתנו לעמוד בזמנים הדחופים של שליחויות אקספרס ולבצע את השליחות על הצד הטוב ביותר, מאחר ואנחנו מודעים לכך שלרוב שליחויות אקספרס הן בעלות חשיבות גדולה ללקוח. לקוחות אשר מבקשים שליחויות אקספרס לרוב נמצאים במצב לחץ, הנה דוגמאות למספר סיבות אשר בגללן לקוח מזמין שליחויות אקספרס – שליחות של שיק אשר יש לשלמו בדחיפות, שליחות של כסף מזומן עבור בן משפחה אשר נגנב לו הארנק, שליחות של תיק אשר נשכח בבית, שליחות של מסמכים דחופים כדוגמת הסכם לחתימה, שליחות של רכישה מסוימת אשר הובטח ללקוח שתסופק תוך זמן מסוים, ועוד.

שליחויות אקספרס עושים רק עם אלעד שליחויות, חברת שליחויות אמינה ומקצועית אשר תבצע עבורכם שליחויות אקספרס בראש שקט. צרו קשר עוד היום להזמנת שליחויות אקספרס ברחבי הארץ.

משלוחים בהולים

משלוחים בינעירוניים

מסירות משפטיות

מסירות מורכבות

שירות 24 שעות ביממה

שליח אישי

טלפון: 03-6033605
פקס: 072-2330138
מייל: Elad2012.Ltd@gmail.com

מאמרים באתר